|
Jeżeli Skorża nie chce Żewłakowa to może dlatego, że on szuka napastnika głównie na puchary. Pewnie Żewłakow by w lidze nam pomógł. Ale będzie coraz starszy. Może w pucharach nie pomóc, a Skorża pewnie uważa że w lidze możemy sobie poradzić nawet tym składem, czy wystawiając w ataku Marcela(jeżeli nie Skorża to RN).
W sumie to takie podejście wydaje się logiczne. Jeżeli mamy kogoś podpisać to pod kątem pucharów bo przecież głównie z takiego powodu były naciski żeby sprowadzić napadziora w tym okienku(żeby się zgrał przed pucharami).
Wisłaaa! Wisłaaa!
Jesteśmy Wisłą Krakow i dumą dla Polakow...
i tak jest od stu lat.
|