Temat
:
Wiadomości z obozu w Hiszpanii
Wyświetl pojedynczy post
Kuba_El_ToRo
Member
Od: 05.2007
Skąd: z Kątowni
Offline
#
30
08.02.2010, 20:27
Zdjęcie Kobiety na recepcji w hotelu gdzie przebywają obecnie Wiślacy?
Powód: Nikol
Ostatnio edytowane przez Kuba_El_ToRo : 08.02.2010 o godz. 20:29.
ZERO szacunku dla tego gatunku
A.C.A.B.
Kuba_El_ToRo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kuba_El_ToRo
Znajdź inne posty napisane przez Kuba_El_ToRo