Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 08.02.2010, 20:22
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Ten co prowadzi rozmowę,nazwijmy go roboczo dziennikarzem, to zadaje pytania z punktu widzenia odbiorcy. On nie jest tam po to,aby zaprzyjaźniać się z rozmówcą słodzić sobie,ale aby w imieniu odbiorcy z nim rozmawiać,nie urażając rozmówcy rzecz jasna. To nie jest pytanie nie na miejscu,bo nie dotyka sfery intymnej,prywatnej. Ona mnie nie interesuje,taj jak wielu z Was. Do rozmowy trzeba się przygotować,nie tylko poprzez napisanie pytań na kartce,ale także poprzez wybadanie na co w rozmowie można sobie pozwolić z delikwentem.
Otóż to. A wiesz, jak Garguła odbierze takie pytanie? W mojej opinii zawodnika, który jest po tak poważnym urazie i komplikacjach w postaci igły w kolanie nie wypada pytać o takie rzeczy. Ale to tylko moje zdanie, każdy może mieć inne, spoko.
Odpowiedz cytując