|
Według mnie krzesełka wszystkie powinny być na czerwono. Przecież na mecze i tak wszyscy przychodzą ubrani na czerwono, przynajmniej powinni, jak stadion będzie cały czerwony to nawet tych pojedynczych pustych miejsc nie będzie tak widać ( oczywiście mam nadzieję, że stadion zawsze będzie zapełniony do ostatniego miejsca).
|