Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 08.02.2010, 19:52
Jakaś rozmowa,ale dłuższa z Gargułą. Co myśli o zaistniałem sytuacji i czy uważa,że jest w stanie zagrać na poważnym poziomie. I czy byłby w stanie rozwiązać umowę gdyby się okazało,że nie da się wyleczyć jego urazu. Ogólnie przydałyby się jakieś rozmowy,ale dobrze poprowadzone. Wolę dwie rozmowy konkretne niż kilka o niczym. Poza tym fajnie by było popytać Skorżę o grę drużyny,zapytać czy widzi,że gramy bez ładu i składu itd. Materiału do zrealizowania jest multum w pytanie same cisną się na usta
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując