A ja dla odmiany proponuje redakcji jesli jest na miejscu niech uda sie na zasluzony odpoczynek, nie wiem czy pilkarze zasluzyli na traktowanie ich jak gwiazdy(oczywiscie nie tyczy sie to wszystkich). Proponuje pisac dla odmiany kto opowiada sobie zarciki a kto ciezko pracuje i zostaje po zajeciach. A zeby nie odbiegac zbytnio od tresci pytania wydaje mi sie ze wywiady z pilkarzami którzy maja cos ciekawego do powiedzenia(Cleber) lub o których malo wiemy(Kirm) na tematy nie koniecznie pilkarskie a zwiazane np z Krakowem byly by fajna rzecza, bo podejrzewam ze jesli w wywiadzie bedzie aspekt sportowy to uslyszymy te formulki co zwykle "Walka, ciezka praca, trener nas nie oszczedza, zatarcie hanby porazek, szacunek kibiców"
bez napinki
Kordel napisał(a):

Chetnie bym poczytał wywiady z Kiro i Alvarezem.Tak na prawde nic o nich mi nie wiadomo
|
W najnowszym numerze Forza Wisla jest obszerny wywiad z Pablo Alvarezem.