Pan Jotka napisał(a):

Festiwal pobożnych życzeń.Ja o chlebie a ty o niebie(czytaj lanach na stworzenie czegoś). Janczyk to transfer sprzed 4erech lat chyba. A oni transferuja co roku kogoś.Vidić do MU, Zigić do Fiorentiny, Modrić do Tottenham..I tych ostatnich dwóch do OL czy Fiorentiny. D
|
Zigic do Chelsea.
Żebyście tylko nie pękli z tego wyczekiwania czego to Euro u nas spowoduje. Jak dla mnie nic poza tym,że będą stadiony to się nie wydarzy. Pewnie z czasem zacznie się problem z zagospodarowaniem co po niektórych stadionów,czyt. Narodowy,Gdańsk. Swego czasu snuto plany jak to nasza koszykówka po Eurobaskecie będzie przeżywać boom. Fakt,przezywa,że aż strach. Jedyny plus Eurobasketu to hala w Łodzi. Liga jak był słaba tak jest nadal,o kasie nie wspominając. Z tą różnica,że w PLK jest Asseco, klub,który wybitnie odstaje od reszty i może pociągnąć ligę,ale i ta teoria upada. Póki co Asseco jest w szóstce najlepiej wypłacalnych zespołów w Europie i jest szansa na awans do czołowej 8 Europy. Ale i taki zespól nie przyciąga ludzie przed telewizory. Liga bidna nikt nie chce jej pokazywać. W piłce nawet zbliżonego zespołu do Asseco nie ma.