Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 08.02.2010, 16:55
Coś z jajem wzorem 1na1 z c+. Myślę, że kilka takich niesztampowych wywiadów mogłoby się spodobać.

Pozdro
Ostatnio edytowane przez tomo : 08.02.2010 o godz. 17:00.
Odpowiedz cytując