Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 08.02.2010, 15:57
MCX napisał(a):Wyświetl post
Wywiad z Pawełkiem odnośnie nieudanego początku roku (reprezentacja), nieustających prasowych dywagacjach na temat szukania przez Wisły bramkarza.
Ile razy można pytac o to samo?
Takich wywiadów pamietam ze 3 było.. odnośnie szukania bramkarzy przez Wisłe.. co do reprezentacji to fakt.. przeczytał bym.


ja bym zasugerował wywiad z Alvarezem ( nie patrzec na mój avatar ) - zapytac go czy mu sie tu podoba, czy chce zostac w Wiśle.
No i dobry by był tez wywiad z Issa Ba jesli podpisze kontrakt.
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 08.02.2010 o godz. 16:38.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując