MCX napisał(a):

|
Wywiad z Pawełkiem odnośnie nieudanego początku roku (reprezentacja), nieustających prasowych dywagacjach na temat szukania przez Wisły bramkarza.
|
Ile razy można pytac o to samo?
Takich wywiadów pamietam ze 3 było.. odnośnie szukania bramkarzy przez Wisłe.. co do reprezentacji to fakt.. przeczytał bym.
ja bym zasugerował wywiad z Alvarezem ( nie patrzec na mój avatar

) - zapytac go czy mu sie tu podoba, czy chce zostac w Wiśle.
No i dobry by był tez wywiad z Issa Ba jesli podpisze kontrakt.