Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 08.02.2010, 15:37
nikol napisał(a):Wyświetl post
W tym temacie zachęcamy Was do zgłaszania propozycji informacji, które chcielibyście posiadać z drugiego zgrupowania Wisły, które odbywa się w Hiszpanii. Jakie zdjęcia chcecie oglądać? Z kim i o czym rozmówki chcecie czytać? Zapraszamy do rzucania pomysłami, część z nich postaramy się zrealizować
jest mozliwosc, np. tak jak na (L) oglądanie treningow naszych zawodnikow?
W sensie nagrac trening a potem na yt. Czy moze sztab zabrania?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując