nikol napisał(a):

W tym temacie zachęcamy Was do zgłaszania propozycji informacji, które chcielibyście posiadać z drugiego zgrupowania Wisły, które odbywa się w Hiszpanii. Jakie zdjęcia chcecie oglądać? Z kim i o czym rozmówki chcecie czytać? Zapraszamy do rzucania pomysłami, część z nich postaramy się zrealizować
|
jest mozliwosc, np. tak jak na (L) oglądanie treningow naszych zawodnikow?
W sensie nagrac trening a potem na yt. Czy moze sztab zabrania?