Czarny napisał(a):

|
Hmm zastanawiam się dlaczego od dawna wyłączacie tutaj trybunę północną i zachodnią ze względu na brak dróg dojscia po zamknęciu bryły stadionu, skoro przecież i tak pozostają po jednej i po drugiej stronie wielkie wejścia - dojazdy dla służb, karetek itp. Czy nie można częściowo wykorzystać tych wejść i kierowac kibiców przez jakiś czas od wewnątrz na trybuny?
|
wejscie i wyjscie 6 tysiecy ludzi na trybune przez dwa wjazdy jest nierealne, do tego gdyby cokolwiek sie stało to co wtedy? Jasne, ze niby wszyscy mogą wejsc na murawe, ale nikt nie dopusci do takiego uzytkowania trybuny.