Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 08.02.2010, 14:53
Jeśli to możliwe to z chęcią bym przeczytał jakiś obszerniejszy wywiad z trenerem.
Ale nie na zasadzie jak wymęczyć 3 punkty w Bełchatowie, tylko bardziej jak długofalowo on patrzy na grę Wisły? W jaki sposób chciałby podnieść jakość gry? Wymusić większe zaangażowanie zawodników przez dłuższy czas niż do strzelenia pierwszej czy drugiej bramki w meczach ze słabszymi zespołami (Czego przykładem był mecz np. w Wodzisławiu po derbach, oczywiście na początku spina, wpadły 3 bramki i potem stanie na boisku). No i kluczowe pytanie: Mistrzostwo i co dalej? czy Wisła posiada jakąś politykę transferową, czy ma potencjalnych zawodników których obserwuje i są oni np. przewidziani aby dołączyć do zespołu po tym sezonie?

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując