Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7118
Stary 08.02.2010, 14:36
Arpaho, jeśli zdążą z dachem, to mamy taką sytuację, jak podajesz: żadne prace ciężkie i ewentualnie wykończeniówka. A że wykończeniówka to nie taki pikuś, to widzimy na przykładzie trybuny wschodniej, gdzie prace tego typu zaczęto ze 3 m-ce temu.
Odpowiedz cytując