Wyświetl pojedynczy post
nikol
newswoman
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Grudziądz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 08.02.2010, 14:17. Wiadomości z obozu w Hiszpanii
W tym temacie zachęcamy Was do zgłaszania propozycji informacji, które chcielibyście posiadać z drugiego zgrupowania Wisły, które odbywa się w Hiszpanii. Jakie zdjęcia chcecie oglądać? Z kim i o czym rozmówki chcecie czytać? Zapraszamy do rzucania pomysłami, część z nich postaramy się zrealizować
la division de l'étoile blanche
Odpowiedz cytując