Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20560
Stary 08.02.2010, 14:06
Sopranos napisał(a):Wyświetl post
Wy chyba na głowy poupadaliście już totalnie. Wilczek zwolniony z powodu różnicy zdań ze Skorżą? Jeżeli Wilczek został zwolniony faktycznie z powodu, a nie ze względu na "gierki na górze", to tym powodem mogą być w zasadzie tylko problemy finansowe klubu - być może brak załatania dziury po odpadnięciu z pucharów. Po pierwsze nie było żadnego konfliktu pomiędzy Skorżą i Wilczkiem, a po drugie nie zwalnia się prezesa dlatego, że jego pracownik nie może się pogodzić z jego decyzjami.

Wiem, że niektórzy macie paranoję na punkcie Skorży, ale przypominam, że prezesa odwołuje rada nadzorcza, więc marionetki Cupiała.

Czytaj ze zrozumieniem. JEŚLI jest napisane, tak? Poza tym, widzę, że orientujesz się doskonale w sytuacji w klubie i zakładasz, że wszystko tam dzieje się tak, jakby to wynikało ze zdrowego rozsądku/ przyjętych zasad. Bednarz też nie był podległym pracownikiem Skorży. Maciuś słodkie pierdzenie ma opanowane do perfekcji, a słodkim pierdzeniem w naszym klubie można sobie najszybciej i najłatwiej wypracować mocną pozycję. Nie załatali dziury, bo o dziwo wpływy z Pucharu Polski na to nie wystarczyły? A liczyli, że będą takie jak z gry w europejskich pucharach? Odsunęli go od wykonywania swoich obowiązków z jakiegoś innego względu, o którym, jak widać, nie poinformują oficjalnie. Przynajmniej narazie. A o ewentualnym konflikcie bądź jego brakiem między Skorżą a Wilczkiem, to przepraszam, skąd wiesz? Bo nie pisał o nim Fakt, czy PS?
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 08.02.2010 o godz. 14:15.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując