Sopranos napisał(a):

Wy chyba na głowy poupadaliście już totalnie. Wilczek zwolniony z powodu różnicy zdań ze Skorżą? Jeżeli Wilczek został zwolniony faktycznie z powodu, a nie ze względu na "gierki na górze", to tym powodem mogą być w zasadzie tylko problemy finansowe klubu - być może brak załatania dziury po odpadnięciu z pucharów. Po pierwsze nie było żadnego konfliktu pomiędzy Skorżą i Wilczkiem, a po drugie nie zwalnia się prezesa dlatego, że jego pracownik nie może się pogodzić z jego decyzjami.
Wiem, że niektórzy macie paranoję na punkcie Skorży, ale przypominam, że prezesa odwołuje rada nadzorcza, więc marionetki Cupiała.
|
Czytaj ze zrozumieniem. JEŚLI jest napisane, tak? Poza tym, widzę, że orientujesz się doskonale w sytuacji w klubie i zakładasz, że wszystko tam dzieje się tak, jakby to wynikało ze zdrowego rozsądku/ przyjętych zasad. Bednarz też nie był podległym pracownikiem Skorży. Maciuś słodkie pierdzenie ma opanowane do perfekcji, a słodkim pierdzeniem w naszym klubie można sobie najszybciej i najłatwiej wypracować mocną pozycję. Nie załatali dziury, bo o dziwo wpływy z Pucharu Polski na to nie wystarczyły? A liczyli, że będą takie jak z gry w europejskich pucharach? Odsunęli go od wykonywania swoich obowiązków z jakiegoś innego względu, o którym, jak widać, nie poinformują oficjalnie. Przynajmniej narazie. A o ewentualnym konflikcie bądź jego brakiem między Skorżą a Wilczkiem, to przepraszam, skąd wiesz? Bo nie pisał o nim Fakt, czy PS?