pan Dudi napisał(a):

|
Jeśli poleciał dlatego, że miał inne zdanie niż nadtrener, to nie pozostaje nic innego jak modlitwa o jak najszybsze usunięcie Skorży z Wisły zanim w każdym możliwym aspekcie zrobi tu sobie swój prywatny folwark.
|
Wy chyba na głowy poupadaliście już totalnie. Wilczek zwolniony z powodu różnicy zdań ze Skorżą?

Jeżeli Wilczek został zwolniony faktycznie
z powodu, a nie ze względu na "gierki na górze", to tym powodem mogą być w zasadzie tylko problemy finansowe klubu - być może brak załatania dziury po odpadnięciu z pucharów. Po pierwsze nie było żadnego konfliktu pomiędzy Skorżą i Wilczkiem, a po drugie nie zwalnia się prezesa dlatego, że jego pracownik nie może się pogodzić z jego decyzjami.
Wiem, że niektórzy macie paranoję na punkcie Skorży, ale przypominam, że prezesa odwołuje rada nadzorcza, więc marionetki Cupiała, a nie trener pierwszego zespołu.