Wyświetl pojedynczy post
Sopranos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20559
Stary 08.02.2010, 13:59
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Jeśli poleciał dlatego, że miał inne zdanie niż nadtrener, to nie pozostaje nic innego jak modlitwa o jak najszybsze usunięcie Skorży z Wisły zanim w każdym możliwym aspekcie zrobi tu sobie swój prywatny folwark.
Wy chyba na głowy poupadaliście już totalnie. Wilczek zwolniony z powodu różnicy zdań ze Skorżą? Jeżeli Wilczek został zwolniony faktycznie z powodu, a nie ze względu na "gierki na górze", to tym powodem mogą być w zasadzie tylko problemy finansowe klubu - być może brak załatania dziury po odpadnięciu z pucharów. Po pierwsze nie było żadnego konfliktu pomiędzy Skorżą i Wilczkiem, a po drugie nie zwalnia się prezesa dlatego, że jego pracownik nie może się pogodzić z jego decyzjami.

Wiem, że niektórzy macie paranoję na punkcie Skorży, ale przypominam, że prezesa odwołuje rada nadzorcza, więc marionetki Cupiała, a nie trener pierwszego zespołu.
Ostatnio edytowane przez Sopranos : 08.02.2010 o godz. 14:04.
Konrad Gołoś: Czasami potrzeba momentu, w którym trener naprawdę na ciebie postawi. Jeśli wiesz, że masz zaufanie trenera i kolegów, wtedy też się rozwijasz. Nabierasz pewności. Czasami jest tak, że młody zawodnik idąc do jakiegoś klubu po prostu traci pewność i trudno jest to odbudować.
Odpowiedz cytując