Wyświetl pojedynczy post
przemek1902
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20556
Stary 08.02.2010, 13:47
Wlasnie mialem pisac. Mysle ze jednak to jest po czesci zwiazane z transferami.. Moze Jarosz będzie mial rozszerzoną funkcje?

Co do Żewłakowa to mysle ze to jakis glupi wymysl polskich pismaków ;]
Odpowiedz cytując