Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20540
Stary 08.02.2010, 13:10
WILDLIFE
ja tam wolę widzieć Małego w przodzie niż na skrzydle, gdyż skrzydłowy z niego marny, dośrodkowania dobrego w biegu nie ma, przecież Małecki od zawsze był napastnikiem, to jego tak naprawdę pierwsza cała runde ktora rozegrał w napadzie, wolę jego mieć z przodu, niż na skrzydle.

Odpowiedz cytując