|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Północny Kraków
Offline
|
|
Oxydrene napisał(a): 
Z racji tego ze zbliza mi sie ta cala studniówka mam dwa pytania: Po co w sumie skacze sie wokól pomnika, a drugie czy orientuje sie ktos gdzie mozna dostac najzwyklejszy czarny(lub jemu pochodny) krawat, zdawaloby sie problem banalny ale to nie takie proste, wszedzie ku**a gdzie bylem maja jakies prazki, paski szlaczki, kolka, linie, wzorki, motywy, a obszedlem duzo.
dziekuje
|
spróbuj allegro :
http://allegro.pl/item900394050_czar..._dzis_wwa.html
http://allegro.pl/item900425708_kraw...wy_i_inne.html
http://allegro.pl/item887969750_do_k...trend_6cm.html
http://allegro.pl/item909045398_kraw...a_krawaty.html
[I](...)Tu miłość do tego klubu nie ma granicy - Wisła Kraków, Białoprądniccy fanatycy(...)
[IMG]http://i34.tinypic.com/256uv0x.jpg[/IMG][/I]
|
|