Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7111
Stary 08.02.2010, 12:20
rav napisał(a):Wyświetl post
@Arpaho: Zapewne możesz odebrać fragment budowy, m.in. bez trybun, na których nie ma krzesełek. Właśnie tak jak w Lubinie, gdzie na nieoddanej dla kibiców trybunie znajdują się kamery. Dziennikarzy posadzono na przeciwległej trybunie. Po meczu zapychają dookoła stadionu do starego budynku klubowego znajdującego się za nieoddaną trybuną. Obie drużyny wraz z sędziami, trenerami czy fotografami przechodzą przez niedokończoną trybunę do starego budynku klubowego.
Możliwa jest jeszcze wersja, że wychodzić się będzie z okrąglaka, kilka niezbędnych pomieszczeń zastąpią stojące tam już kontenery... Jedna szatnia jest...
NIe wiem na jakiej zasadzie jest to w Lubinie ale o ile mi wiadomo nie ma czegoś takiego jak częściowe pozwolenie na użytkowanie (bo częściowe odbiory sa często praktykowane ale to nie to samo).Aby do tego doszło i ludzie z zewnątrz mogli się pojawić na obiekcie nie mogą być prowadzone żadne prace ciężkie- ewentualnie wykończeniówka wchodzi w grę.Wiec nie ma o czym mówić bo musiałby byc gotowy dach i trybuna ew.tylko bez krzesełek- a tego nie bedzie.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując