Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7109
Stary 08.02.2010, 11:53
Fuks napisał(a):Wyświetl post
jakto podciagnac łącza do kamer na wschodnią? To tam nie bedzie kamer? Przecież mają chyba być..
Kamery będą ale nie główne platformy kamerowe z których na żywo transmituje się mecz.
Kamery pomocnicze do pokazywania ujęć, śledzenia danych fragmentów gry są w wielu miejscach, przy murawie, przy ławkach rezerwowych, na trybunie z drugiej strony boiska.
A ludzi do środka trybuny nie wpuszczą, dopóki ta nie przejdzie odbiorów.
rav napisał(a):Wyświetl post
Rzeczywiście muszą zdążyć z dachem, z oświetleniem raczej też + kilkoma pomieszczeniami.
W 4 miesiące konstrukcja żelbetowa + dach + oświetlenie? Samo składanie dachu przy bardzo wysokim tempie zajmie połowę czasu. Niemożliwe aby do lipca było to gotowe.

crazykaro napisał(a):Wyświetl post
A co do tych 100% wkończonego stadionu co mówił prezydent, to jak nie będą wykończone skyboxy oraz pomieszczenia biurowe to wówczas stadion też nie będzie skończony w 100%
Pomieszczeń biurowych nigdy nie wykańcza GW - to są pomieszczenia pod wynajem, które oddaje się w stanie deweloperskim dla najemcy. On robi niezbędna wykończeniówkę i wyposaża biuro.
Odpowiedz cytując