Fuks napisał(a):

|
jakto podciagnac łącza do kamer na wschodnią? To tam nie bedzie kamer? Przecież mają chyba być..
|
Kamery będą ale nie główne platformy kamerowe z których na żywo transmituje się mecz.
Kamery pomocnicze do pokazywania ujęć, śledzenia danych fragmentów gry są w wielu miejscach, przy murawie, przy ławkach rezerwowych, na trybunie z drugiej strony boiska.
A ludzi do środka trybuny nie wpuszczą, dopóki ta nie przejdzie odbiorów.
rav napisał(a):

|
Rzeczywiście muszą zdążyć z dachem, z oświetleniem raczej też + kilkoma pomieszczeniami.
|
W 4 miesiące konstrukcja żelbetowa + dach + oświetlenie? Samo składanie dachu przy bardzo wysokim tempie zajmie połowę czasu. Niemożliwe aby do lipca było to gotowe.
crazykaro napisał(a):

|
A co do tych 100% wkończonego stadionu co mówił prezydent, to jak nie będą wykończone skyboxy oraz pomieszczenia biurowe to wówczas stadion też nie będzie skończony w 100%
|
Pomieszczeń biurowych nigdy nie wykańcza GW - to są pomieszczenia pod wynajem, które oddaje się w stanie deweloperskim dla najemcy. On robi niezbędna wykończeniówkę i wyposaża biuro.