PiotrG napisał(a):

|
Rozgrywanie meczy w lipcu przy rozgrzebanej zachodniej bez dachu to jakiś kosmos - trzeba byłoby dodatkowych pieniędzy na tymczasowe oświetlenie, trzeba byłoby zamontować tymczasowe miejsca dla komentatorów na wschodniej, znaleźć miejsce dla dziennikarzy i fotografów, podciągnąć łącza dla kamer na wschodnią, znaleźć tam miejsce dla obsługi stadionu, pomieszczenie zarządzania z przeciągnięciem tam instalacji - masa przeprojektowywania i dodatkowych kosztów.
|
jakto podciagnac łącza do kamer na wschodnią? To tam nie bedzie kamer? Przecież mają chyba być..