Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7107
Stary 08.02.2010, 10:44
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Rozgrywanie meczy w lipcu przy rozgrzebanej zachodniej bez dachu to jakiś kosmos - trzeba byłoby dodatkowych pieniędzy na tymczasowe oświetlenie, trzeba byłoby zamontować tymczasowe miejsca dla komentatorów na wschodniej, znaleźć miejsce dla dziennikarzy i fotografów, podciągnąć łącza dla kamer na wschodnią, znaleźć tam miejsce dla obsługi stadionu, pomieszczenie zarządzania z przeciągnięciem tam instalacji - masa przeprojektowywania i dodatkowych kosztów.
jakto podciagnac łącza do kamer na wschodnią? To tam nie bedzie kamer? Przecież mają chyba być..
Odpowiedz cytując