Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7106
Stary 08.02.2010, 10:34
@Arpaho: Zapewne możesz odebrać fragment budowy, m.in. bez trybun, na których nie ma krzesełek. Właśnie tak jak w Lubinie, gdzie na nieoddanej dla kibiców trybunie znajdują się kamery. Dziennikarzy posadzono na przeciwległej trybunie. Po meczu zapychają dookoła stadionu do starego budynku klubowego znajdującego się za nieoddaną trybuną. Obie drużyny wraz z sędziami, trenerami czy fotografami przechodzą przez niedokończoną trybunę do starego budynku klubowego.
Możliwa jest jeszcze wersja, że wychodzić się będzie z okrąglaka, kilka niezbędnych pomieszczeń zastąpią stojące tam już kontenery... Jedna szatnia jest...
Odpowiedz cytując