Wyświetl pojedynczy post
Oxydrene
Senior Member
 
Od: 08.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14284
Stary 08.02.2010, 01:00
Z racji tego ze zbliza mi sie ta cala studniówka mam dwa pytania: Po co w sumie skacze sie wokól pomnika, a drugie czy orientuje sie ktos gdzie mozna dostac najzwyklejszy czarny(lub jemu pochodny) krawat, zdawaloby sie problem banalny ale to nie takie proste, wszedzie ku**a gdzie bylem maja jakies prazki, paski szlaczki, kolka, linie, wzorki, motywy, a obszedlem duzo.

dziekuje
Odpowiedz cytując