Temat: Studniówka
Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 08.02.2010, 00:28
Ploughmanson napisał(a):Wyświetl post
Pytanie. A obskakiwaliście na jednej nodze pomnik Mickiewicza po studniówkach czy nie (a przynajmniej ci co byli w stanie)?
moja byla co prawda w zeszlym roku,
już szedlem ale niestety mnie zgarneli spowrotem na studniowke, to sie w****ilem i o 24 poszedlem na R22 mecz WIsly ogladac
Ostatnio edytowane przez Kamil : 08.02.2010 o godz. 00:35.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując