Ploughmanson napisał(a):

Pytanie. A obskakiwaliście na jednej nodze pomnik Mickiewicza po studniówkach czy nie (a przynajmniej ci co byli w stanie)?
|
moja byla co prawda w zeszlym roku,
już szedlem ale niestety mnie zgarneli spowrotem na studniowke, to sie w****ilem i o 24 poszedlem na R22 mecz WIsly ogladac

