Wyświetl pojedynczy post
Valdinio1906
Junior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1788
Stary 07.02.2010, 18:55
Bardzo bym chciał żeby pan Cupiał sprzedał nasz klub jakiemuś innemu inwestorowi .. ale zapewne to tylko marzenie które się nigdy nie spełni . Niestety ;/
Niepokonana nasza Wisełka kochana !!
Odpowiedz cytując