Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Valdinio1906
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
1788
07.02.2010, 18:55
Bardzo bym chciał żeby pan Cupiał sprzedał nasz klub jakiemuś innemu inwestorowi .. ale zapewne to tylko marzenie które się nigdy nie spełni . Niestety ;/
Niepokonana nasza Wisełka kochana !!
Valdinio1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Valdinio1906
Znajdź inne posty napisane przez Valdinio1906