Temat
:
Puchar Fanów!!
Wy¶wietl pojedynczy post
WRz¦
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
23
07.02.2010, 18:54
Bartuk1906
napisał(a):
PawełABG
Niby masz racje... ale jak nas zestawili z ickami to przegrać nawet w takim czym¶ nie wypada...
w końcu ZAWSZE NAD WAMI ... ;-)
kurvvy czy wiecie najlepsi na internecie
WRz¦
Zobacz publiczny profil
Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć do WRz¦
ZnajdĽ inne posty napisane przez WRz¦