Wyświetl pojedynczy post
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 07.02.2010, 18:41
PawełABG Niby masz racje... ale jak nas zestawili z ickami to przegrać nawet w takim czymś nie wypada... w końcu ZAWSZE NAD WAMI ... ;-)
Panowie wspomóżmy jeszcze Śląska bo tam jest różnica tylko 20 głosów... !! Niestety chyba Lechii już nie pomożemy ... ;-/
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując