PawełABG Niby masz racje... ale jak nas zestawili z ickami to przegrać nawet w takim czymś nie wypada...

w końcu ZAWSZE NAD WAMI ... ;-)
Panowie wspomóżmy jeszcze Śląska bo tam jest różnica tylko 20 głosów... !! Niestety chyba Lechii już nie pomożemy ... ;-/