|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Północny Kraków
Offline
|
|
pozdi91 napisał(a): 
|
Poszukuje programu do konwersji filmów na format 3gp (taki do komórki), znacie może coś godnego polecenia?
|
łap
http://www.pazera-software.pl/produc...3gp-converter/
[I](...)Tu miłość do tego klubu nie ma granicy - Wisła Kraków, Białoprądniccy fanatycy(...)
[IMG]http://i34.tinypic.com/256uv0x.jpg[/IMG][/I]
|
|