Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pozdi91
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
14275
07.02.2010, 18:34
Poszukuje programu do konwersji filmów na format 3gp (taki do komórki), znacie może coś godnego polecenia?
dzięki
Wiselka1906PBZ
Powód: merci
Ostatnio edytowane przez pozdi91 : 07.02.2010 o godz. 21:51.
pozdi91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pozdi91
Znajdź inne posty napisane przez pozdi91