Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2080
Stary 07.02.2010, 16:15
Wyglada na to ,że poza Singlarem wszyscy zdrowi .Co do składu to ciekawe czy Gołoś będzie w stanie rywalizować o miejsce w składzie.Jeśli zakontraktują Ba ,to wiedząc że raczej nei zatrudnimy bramkarza ,pozostaje kwestia napastnika,bo mamy ich tylko 3ech
Odpowiedz cytując