|
Wyglada na to ,że poza Singlarem wszyscy zdrowi .Co do składu to ciekawe czy Gołoś będzie w stanie rywalizować o miejsce w składzie.Jeśli zakontraktują Ba ,to wiedząc że raczej nei zatrudnimy bramkarza ,pozostaje kwestia napastnika,bo mamy ich tylko 3ech
|