Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14269
Stary 07.02.2010, 15:30
Pub "Kolory" na Kazimierzu. Był ktoś? Jakieś opinie?
Ewentualnie jakiś inny lokal na Kazimierzu moglibyście polecić? Grunt by było piwo w miarę tanie. Sympatyczna atmosfera też by nie zaszkodziła
Odpowiedz cytując