spidey napisał(a):

Nie każdy miał tyle szczęścia misiaczku:
|
Nie przejmuj się chłopie tego typu postaciami.
"W dupie byli, gówno widzieli"
Mi osobiście, jako mieszkaniecowi Krakowa jest wstyd za tego typu ludzi, którzy oczerniają nasz wizerunek swoim jadem i zawiścią