RAFi89 napisał(a):

Też coś o tym słyszałem, podobna trenerzy którzy na niego narzekali sami wyrazili chęć aby ten puchar powrócił. Podobno jest pomysł aby właśnie przerwę zimową w naszym kraju wypełnić w części Pucharem Ekstraklasy bo dotarło do nich że piłkarze nie mogą przez 3 mies. wypoczywać na obozach.
Nie pamiętam gdzie to było i na ile jest to wiarygodna informacja.
|
Juz widze te placze ze sa zmenczeni sezonem bo musieli w przerwie zimowej czy letniej grac w pilke. Ale pomysl dobry niech graja, lepsze to od siedzenia w domu i wpiepszania chipsow