Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7070
Stary 07.02.2010, 12:03
Daja`n napisał(a):Wyświetl post
To o czym piszesz to można zrobić i bez mistrzostw tylko trzeba chcieć.Bo ul.Reymonta i Piastowska to nie jest autostrada mająca setki kilometrów tylko kilka kilometrów.A na taką przebudowę to chyba Kraków stać.
Skoro wydaje Ci się, że wystarczy "to zrobić" i "zbudować zaledwie kilka kilometrów drogi" to zajmij się tym. Możesz jeszcze dokończyć obwodnicę Krakowa bo to też jedynie kilkadziesiąt kilometrów i "już".

Myślę, że jak do tego doprowadzisz to cały Kraków pomnik Ci postawi..
Odpowiedz cytując