Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1781
Stary 07.02.2010, 11:37
chyba trzeba czekac aż Orliki przyniosą efekty w postaci lepiej wyszkolonych młodych zawodników i wtedy może nie będą nasze drużyny odpadały z pucharów w sierpniu jak jest zazwyczaj bo głównie o wynik w Europie chodzi Bogusiowi Cupiałowi
Ostatnio edytowane przez AYALA : 07.02.2010 o godz. 11:41.
Odpowiedz cytując