Wyświetl pojedynczy post
chudy_TSW
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: za górami za lasami ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14268
Stary 07.02.2010, 11:01
Wiselka1906PBZ napisał(a):Wyświetl post
takie proste pytanie, ale nie mogę wykminić ani znaleźć w necie :
Mam firefoxa i gdy ściągam plik (np. z wrzuty) to nie pytają mnie gdzie zapisać ten plik tylko od razu ściąga na dysk D. Czy można zmienić jakoś te "ustawienia" ?


Narzędzia / Opcje / i na dole masz pobieranie i ustawiasz gdzie chcesz sobie zapisać pliki
>>>>>>>>>>M.j.M.t.W.<<<<<<<<<<
Odpowiedz cytując