Wiselka1906PBZ napisał(a):

takie proste pytanie, ale nie mogę wykminić ani znaleźć w necie :
Mam firefoxa i gdy ściągam plik (np. z wrzuty) to nie pytają mnie gdzie zapisać ten plik tylko od razu ściąga na dysk D. Czy można zmienić jakoś te "ustawienia" ?
|
Opcje/Pobrane pliki zapisuj do