Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14267
Stary 07.02.2010, 11:01
Wiselka1906PBZ napisał(a):Wyświetl post
takie proste pytanie, ale nie mogę wykminić ani znaleźć w necie :
Mam firefoxa i gdy ściągam plik (np. z wrzuty) to nie pytają mnie gdzie zapisać ten plik tylko od razu ściąga na dysk D. Czy można zmienić jakoś te "ustawienia" ?
Opcje/Pobrane pliki zapisuj do
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując