Wyświetl pojedynczy post
Wiselka1906PBZ
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: Północny Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14266
Stary 07.02.2010, 10:55
takie proste pytanie, ale nie mogę wykminić ani znaleźć w necie :
Mam firefoxa i gdy ściągam plik (np. z wrzuty) to nie pytają mnie gdzie zapisać ten plik tylko od razu ściąga na dysk D. Czy można zmienić jakoś te "ustawienia" ?




edit : DZIĘKI WIELKIE !
Powód: acab
Ostatnio edytowane przez Wiselka1906PBZ : 07.02.2010 o godz. 11:06.
[I](...)Tu miłość do tego klubu nie ma granicy - Wisła Kraków, Białoprądniccy fanatycy(...)
[IMG]http://i34.tinypic.com/256uv0x.jpg[/IMG][/I]
Odpowiedz cytując