brylant17 napisał(a):

Mam głośniki od kina domowego, chciałbym je podłączyć do kompa ale jest pewne ale końcówki od kabli nie są na jack tylko wpinasz normalnie do głośnika i dvd i działa.Da się jakoś podłączyć do kompa? kupując odpowiedniego Jacka lub jakąś przejściówkę.Jak, źle wyjaśniłem mogę dać foto końcówek kabli.I czy oczywiście się da podłączyć
|
Wydaje mi się że nie ma szans. Żadna karta dźwiękowa w komputerze nie jest wyposażona w końcówkę mocy co uniemożliwia bespośrednie podłączenie głośników. Z komputera wychodzi Ci zwykły sygnał który możesz podłączyć do dowolnego amplitunera i do niego dopiero głośniki.