Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14265
Stary 07.02.2010, 10:47
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Mam głośniki od kina domowego, chciałbym je podłączyć do kompa ale jest pewne ale końcówki od kabli nie są na jack tylko wpinasz normalnie do głośnika i dvd i działa.Da się jakoś podłączyć do kompa? kupując odpowiedniego Jacka lub jakąś przejściówkę.Jak, źle wyjaśniłem mogę dać foto końcówek kabli.I czy oczywiście się da podłączyć
Wydaje mi się że nie ma szans. Żadna karta dźwiękowa w komputerze nie jest wyposażona w końcówkę mocy co uniemożliwia bespośrednie podłączenie głośników. Z komputera wychodzi Ci zwykły sygnał który możesz podłączyć do dowolnego amplitunera i do niego dopiero głośniki.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując