Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7062
Stary 07.02.2010, 00:35
rav napisał(a):Wyświetl post
Ależ skąd... Pan prezydent raczył napisać, że w lipcu będzie można tu grać w piłkę. Więc wystarczy, że:
- zakończą trybunę wschodnią - realne
- zakończą trybunę zachodnią w stanie surowym, bez krzesełek - trudne, ale chyba realne
- wykończą część pomieszczeń pod działalność sportową: szatnie, ze 2-3 pokoje, trybunę prasową, wytyczą drogi dojścia
- zainstalują kołowrotki
- zainstalują monitoring na trybunie wschodniej i południowej.

No i można grać. Ludzie byliby wpuszczani na trybunę wschodnią i południową plus ewentualnie jakaś garstka na D przez te szpary ewakuacyjne w narożnikach. 20 tys. jak nic. Drużyny będą miały zaplecze, media (w tym telewizja) też wszystko, jakiś prowizoryczny prąd i internet się podepnie, konferencje tradycyjnie w okrąglaku. W sumie to nawet dachu na zachodniej nie musi być, przecież jest na wschodniej = wymóg licencyjny spełniony. Na wschodniej też wejdzie trochę VIP-ów, w końcu skyboksy są.

Taki Lubin w większej skali...

Czyli szansa, że w lipcu zagramy jest. A że nadal to będzie prowizorka... kogo we władzach miejskich to obchodzi...?

BTW: Za 3-4 miesiące dowiemy się, że w tym roku była "zima stulecia".
Pominąłeś kwestie oświetlenia. raczej jednostronne od trybuny wschodniej do licencji nam nie wystarczy
Odpowiedz cytując