swinia napisał(a):

|
tylko, że do KrK mam za z 500km a do Gd jakieś 150, wolałbym kupić w gdańsku, tylko żeby nie było tak jak na ostatnim ligowym, że nie można było kupić biletu w dniu meczu, ale to w sumie niedziela była
|
To o to pytaj Lechii Gdańsk. Na pewno przed meczem będzie informacja dot. dystrybucji biletów na ich stronie.