Bronex napisał(a):

Warsztatu nie znam ale znam efekty jego pracy lub może dokładniej ich zupełny brak... Szkolimy ?, sprzedajemy? , zarabiamy ? Nie !!! I to jest najważniejsze... CSKA - MU w lidze mistrzów średnia wieku CSKA 22 lata wynik 3-3, na lewej obronie Szennikow 18 lat jeden z lepszych zawodników meczu. No tak ale w Wiśle 18 lat to dobry wiek ,żeby dopiero zaczynać , 28 -29 lat młody talent...
Ot przychodzi taki kryzys , nie ma kasy , nie ma transferów a rezerwy tylko zaorać...
|
Młodej Ekstraklasy nie traktuje się poważnie w naszym klubie i w naszym kraju, a Pan Tomasz Kulawik prowadzi tą drużynę znając życie za marne grosze (zresztą nie wiem czy zarobił przez całą karierę w Wiśle tyle co do tej pory od nas wydoił taki Łobodziński, pewnie nie). W klubie nie ma pieniędzy na juniorów, ale to nie Pan Tomasz Kulawik ich nie daje tylko Pan Bogusław Cupiał ich nie daje - więc nie wiem co Ci znów nie pasuje w Panu Tomaszu, człowieku, który powinien być wzorem dla każdego Wiślaka - bo mało który piłkarz przetrwał tylu właścicieli, trenerów, spadek do 2 ligi. Po to by w ledwie kilka lat po zakończeniu kariery pisano o nim na forum, że jest przyczyną wysokiej średniej wieku w zespole, którego nie prowadzi.