Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
20519
06.02.2010, 19:09
No to Isek mam nadzieję żeś zdrowy chłopina i będziesz w naszej lidze obijał w środku pola gwiazdeczki typu Sztilicze i czy Iwańskie. Jak podpiszesz to chłopie cały tydzień w aucie słucham Reggae
Edo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Edo
Znajdź inne posty napisane przez Edo