Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
20515
06.02.2010, 18:25
pchelas
napisał(a):
Czadowo. Mistrza mamy już w kieszeni!
No nie do końca, Ba jeszcze nic nie podpisał
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez pikey : 06.02.2010 o godz. 18:26.
pikey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pikey
Znajdź inne posty napisane przez pikey