|
Pany mam problem , z routerem otóż zrobiłem wczoraj formata i wgrałem windowsa xp. dzisiaj chcę wgrać routera i wyskakuje mi taki komunikat : "kabel ethernet nie jest podłączony sprawdź połączenie i czy modem jest włączony" mam neostrade tp i router normalnie działa bo na laptopie jest internet , co może być przyczyną i co mam zrobić PROSZĘ O POMOC.
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
|