Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20507
Stary 06.02.2010, 17:54
Brożek: ściągnąć do Wisły Nowaka
Cytat:
Wisła Kraków wciąż poszukuje piłkarzy mogących wzmocnić linię ofensywną zespołu. Paweł Brożek przekonuje, że najlepszym wyborem byłby napastnik GKS-u Bełchatów, Dawid Nowak.

Nowak ma ważną umowę z GKS-em do końca sezonu i już teraz może się związać umową z innym klubem. Ofertami kusiły go Polonia Warszawa i właśnie Wisła. Ponoć piłkarz chciałby przenieść się do Krakowa, ale do porozumienia nie doszło.

Zdaniem Pawła Brożka pozyskanie napastnika "Brunatnych" byłoby bardzo dobrym posunięciem. - Jeśli miałbym kogokolwiek polecić, to byłby to Dawid Nowak - zdradził piłkarz Wisły w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Brożek przekonuje, że jeżeli klub chce się zdecydować na zakup napastnika, to powinien być to piłkarz mogący faktycznie wzmocnić drużynę. - A nie taki, co strzela dwie bramki na sezon - mówi snajper Wisły.

Jak na złość zaledwie dwie bramki zdobył w tym sezonie Dawid Nowak. Jednak usprawiedliwia go fakt, że z powodu kontuzji na boisku spędził niewiele ponad 300 minut.

by wp.pl
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując