Wyświetl pojedynczy post
Kaszalot
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Krzeszowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14242
Stary 06.02.2010, 15:46
Watts napisał(a):Wyświetl post
W którym meczu pomiędzy Wisłą z Legią jakiś krawaciarz pokazał eLkę i potem zmykał na waleta ze stadionu? To bylo wtedy kiedy wygraliśmy 3:1 czy 1:0?
1:0

.....
Odpowiedz cytując