Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kaszalot
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Krzeszowice
Offline
#
14242
06.02.2010, 15:46
Watts
napisał(a):
W którym meczu pomiędzy Wisłą z Legią jakiś krawaciarz pokazał eLkę i potem zmykał na waleta ze stadionu? To bylo wtedy kiedy wygraliśmy 3:1 czy 1:0?
1:0
.....
Kaszalot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kaszalot
Znajdź inne posty napisane przez Kaszalot