Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Oxydrene
Senior Member
 
Od: 08.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2503
Stary 06.02.2010, 15:24
Od godziny 16.30 pisze w temacie o meczu... Ale bilet mozna kupic rowniez duzo wczesniej przez internet i odebrac w punktach sprzedazy Eventim lub po prostu w Media Markcie( dzial bilety)
Ostatnio edytowane przez Oxydrene : 06.02.2010 o godz. 22:54.
Odpowiedz cytując