Pan Jotka napisał(a):

|
Właśnie podczas derbów Liverpoolu, Nahorny wspomniał o Timie Cahillu. Od 2004 roku koleś strzelil najwięcej bramek głową do dzisiaj.Dokłądnie 22. I nic nie byloby dziwnego w tym gdyby nie fakt, że Cahill ma 178 cm wzrostu, a tyle samo bramek strzelil Peter Crouch, który jak wiadomo jest o 20 cm wyższy... To tak apropos poszukiwań Macieja Skorży, który się uparł jak szczerbaty na suchara, zeby sprowadzic centra na szpice Wisły. Tak w ogóle to sie zstaniwam jak możemy nawiązać walkę z Europą kiedy u nas wyznacznikiem wartości zawodnika jest wzrost i szybkośc , miast techniki czy zmysłu do gry kombinacyjnej. A podobno to Wyspiarze graja kick and rush...
|
Eeee tam pleciesz ... Maciej szuka wysokiego napastnika a nie piłkarza który potrafi grać i strzelać gole dyńką.. To jest subtelna różnica... ;-) Ma być wysoki reszta to inna para kaloszy... Dziwię się dlaczego Maciej nie spełnił swych marzeń w tym zakresie kontraktując Jakuba "Frankensteina" Dziółkę... O przepraszam już wiem Dziółka nie jest wolnym zawodnikiem trzeba by za niego płacić...